FÓRUM/Chat

Dátum 04.01.2011

Vložil admin

Titulok jarewil

Odpovedať

ahoj jarewil vdaka za prispevok. Ten Fulham sa paciaj mne ak dobre pozeram vzzajomne zapasy tak west bromwich tu nevyhral od roku 1999. Kedže chýba brankár Schwarzer ja si zahrám minimálne 1x. Inac podla mna dnes v premier league to vyzera na 1 manchester urrcite a blackpool s poistkou 1x. Dnes si asi este zahram nemecko 20 - norsko 20 1, a cze 20 - slovensko 20 1 a kedže im o nič nejde s menším vkladom. Uvidíme idem to vsetko poobzerat

Dátum 04.01.2011

Vložil admin

Titulok Re:jarewil

Odpovedať

este jeden zapas Liberec - Sparta sparta ma po spengler cupe nejake problemy s virozou a problemy maju Ton, Koreis, Gulasi, Macholda, Brosa Lunak. Do Liberce berú 7-8 juniorov tam sa pýta 1x

Dátum 04.01.2011

Vložil Jarewil

Titulok admin

Odpovedať

Tak nase tipy na dnes sa zhoduju..hadam az na jeden,, a to ten Blackpool.. ja tam vidim skor vyhru Birminghamu..Uvidime.. inac ak by to slo tak zajtra tiez nieco posprtaj a posprtam tiez... Hlavne ak to pojde do tej 12:00 potom uz nebudem na nete..Zatial vdaka..

Dátum 03.01.2011

Vložil Jarewil

Titulok Nepriestrelne zapasy na 4.1.

Odpovedať

Nieco na zajtra hokej futbal a vase tipy diky ...

Dátum 03.01.2011

Vložil Jarewil

Titulok Tutovecky neexistuju :D

Odpovedať

Zdravim... V pohode stranka ..Uvidime ako pojde dalej.. Na zajtra to je 4.1. by som mal jeden zapas ktory ma zaujal a ktory som trochu presiel Fulham-W.B.A. tip 1 pri kurze 2,1 vo fortune.. Este by som poprosil aj vas nejake tipy ktore by zajtra isli a boli by vhodne do rozpisu.. Diky

Dátum 02.01.2011

Vložil admin

Titulok 2.1.

Odpovedať

no ten dnesný tip zatial ok avšak mám zlý pocit neviem ci to niekde live nepoistim la coruna síce vyhráva ale ta hra je katastrofa a navyše sa v poslednej minute 1 polcasu nechal skolácky /alebo úmyselne vylúčiť rodriguez po zbytočnom faule pri 16 súpera tnto zápas smrdí no držme palce

Dátum 18.12.2010

Vložil admin

Titulok sch

Odpovedať

tak ti švajčiari to dnes dojekazili celú tretiu tretinu ich búšili do nich ale koval pochytal

Dátum 02.12.2010

Vložil admin

Titulok next

Odpovedať

tak ten edmonton včera OK dnes na poslednu chvilu davam saipa - ifk helsinkz X2 to minimalne a kludne čistá 2

Dátum 01.12.2010

Vložil admin

Titulok nhl

Odpovedať

dnes si este skusim zahrat s menšim vkladom a s menšou dôverou montreal - edmonton X2 pri luxusnom kurze 1,8 nhl a este k tomu kanadske derby nerozumiem kde zobrali ten kurz

Dátum 19.11.2010

Vložil bluecarlo

Titulok saipa

Odpovedať

pozeram ze na tvoj tip dna klesol kurz z 1.45 na 1.4 nevies preco?